Повече от половината клубове учредители на Суперлигата се отказаха да участват в нея

Сподели:Views: 0Повече от половината клубове учредители на Суперлигата се отказаха да участват в нея. „Ман Сити“, „Челси“, „Ман Юнайтед“, „Арсенал“, „Ливърпул,“ „Тотнъм“  и „Милан“ подават докумети за оттегляне. Същото се очаква да направят „Барселона“ и „Атлетико“ Мадрид. От ръководството на Суперлигата заявиха, че турнир ще има, като той ще бъде с друг формат. Автор: SPORTS24 … Продължете с четенето на Повече от половината клубове учредители на Суперлигата се отказаха да участват в нея