Повече от половината клубове учредители на Суперлигата се отказаха да участват в нея
Сподели:Views: 0Повече от половината клубове учредители на Суперлигата се отказаха да участват в нея. „Ман Сити“, „Челси“, „Ман Юнайтед“, „Арсенал“, „Ливърпул,“ „Тотнъм“ и „Милан“ подават докумети за оттегляне. Същото се очаква да направят „Барселона“ и „Атлетико“ Мадрид. От ръководството на Суперлигата заявиха, че турнир ще има, като той ще бъде с друг формат. Автор: SPORTS24 … Продължете с четенето на Повече от половината клубове учредители на Суперлигата се отказаха да участват в нея
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите