291 Views

“Черно море” излъга “Ботев” Пловдив на “Тича”.

Мачът от efbet Лига завърши 1:0.

Още в 3-ата минута “Черно море” можеше да поведе.

Стефан Станчев стреля мощно след изпълнение на корнер, но Георги Аргилашки изби.

В 10-ата минута Зе Гомеш опита пас в наказателното поле. Топката не достигна до негов съотборник и се отби в гредата.

В 18-ата минута “моряците” вкараха за 1:0.

Родриго пробва изстрел, той се отби в слабините на Кевин Янсон. Играта прадължи, като топката стигна до Фейсел Касми, който със силен шут отбеляза  – 1:0!

В 25-ата минута ” Ботев” можеше да изравни. Георги Георгиев се намеси неубедително. Атанас Илиев отправи удар, той бе избит от защитник на съперника.

В началото на втората част Славчо Шоколаров центрира от корнер, там Атанас Илиев игра с глава, уцелвайки гредата.

В 66-ата минута Васил Панайотов изведе Зе Гомеш на стрелкова позиция, но португалецът не уцели вратата.

Така “Черно море” излъга “Ботев” Пловдив на “Тича”.

В другите двубои днес “Ботев” Враца победи “Славия” с 0:2. “Арда” пък надви “Етър” с 3:2.