- БГ Футбол, Футбол

Глобиха „ЦСКА-София“ с 1000 лева

Сподели:

Views: 0

Глобиха „ЦСКА-София“ с 1000 лева.

Причината – обидни и нецензурни скандирания на мача с „Лудогорец“.

Ето и всички решения на ДК към БФС, публикувани на сайта на централата:

„БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Дисциплинарна комисия

Решения – 08.04.2021 г.

ФК „Спортист“ Своге – ФК „Струмска слава“ Радомир

 

25-ти кръг ВПЛ

 

 

С предупреждения –

7 състезатели

 

 

ПО ДОКЛАД

НЯМА

 

Купа България 1/2 финали

 

 

С предупреждения –

5 състезатели

 

 

 

Със спиране от състезателни права

ССП

лв.

Алекс Миленов Петков

ФК „Арда“ Кърджали

1

250

Бернард Текпетей

ПФК „Лудогорец“ Разград

1

300

Неусиано де Жезус Гусмао

ПФК „Лудогорец“ Разград

1

250

ПО ДОКЛАД

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК „ЦСКА-София“ гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

По доклад за обида, на основание чл.22, ал.2, б. Й, колонка 4 от ДП /2020/2021/ – ДК наказва Бернард Текпетей – състезател на ПФК „Лудогорец“ гр. Разград със спиране на състезателни права за 1 среща и глоба в размер на 1000 лева.

Секретар ДК:

/Н. Вълкова/“

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар