“ЦСКА-София” и “Лудогорец” не се победиха

336 Views

“ЦСКА-София” и “Лудогорец” не се победиха.

Полуфиналът за Купата на България завърши 1:1.

Началото на двубоя беше  спокойно, като “ЦСКА-София” опитваше да атакува, но не създаваше сериозни  положения.

В 30-ата минута Текпетей шутира, а Густаво Бусато боксира.

В 40-ата минута Брадли Мазику центрира за Жорди Кайседо, който игра с глава, но топката отиде право в ръцете на Кристиан Кахлина.

До края на полувремето Кахлина улови още един удар, този път на Енрике Рафаел.

В 53-ата минута Рафаел Енрике преодоля  Жосуе Са и стреля от малък ъгъл, Кахлина изби.

В 60-ата минута Бернард Текпетй остави “Лудогорец” с човек по- малко, след като фаулира Джером Синклер и получи втори жълт картон.

В 78-ата минута тъмът на Любо Пенев успя да поведе.

Георги Йомов пое топка,  подаде за Жеферсон, той върна за Тиаго Родригеш, бразизецът отправи мощен изтрел и направи  резултата 1:0.

“Лудогорец” бързо върна равенството.

Резервата Кирил Десподов центрира от пряк свободен удар и намери Каули, който вкара за 1:1.

Така “орлите” имат  предимство преди реванша в Разград.

Стартовите състави:

“ЦСКА-София:” 1. Густаво Бусато, 2. Юрген Матей, 3. Жеферсон, 4. Мено Кох, 7. Енрике Рафаел, 18. Брадли Мазику, 19. Иван Турицов, 20. Тиаго Родригез, 21. Амос Юга, 24. Джером Синклер, 30. Жорди Кайседо.

“Лудогорец:” 1. Кристиан Кахлина, 4. Сисиньо, 7. Алекс Сантана, 12. Анисе Абел, 19. Пиерос Сотириу, 22. Джордан Икоко, 24. Оливие Вердон, 32. Жозуе Са, 37. Бърнард Текпетей, 88. Вандерсон, 95. Каули Оливейра.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: ludogorets.com