“Ботев” и “Монтана” не се победиха

304 Views

“Ботев” и “Монтана” не се победиха.

Мачът от efbet Лига завърши 1:1.

Голът за “Монтана” вкара Николай Минков, а точката за “канарчетата” донесе влезлият като смяна Мишел Еспиноса.

В първите 20 минути двата отбора не създадоха нищо интересно и играта беше  скучна.

В 25-ата минута Реда Рабей стреля от пряк свободен удар за “Ботев”, но много високо над целта.

В края на първата част Атанас Илиев и Виктор Генев имаха отлични възможности да издведат домакините напред .

Първо Илиев отправи страхотен шут от средна дистанция, който беше спасен от Благой  Макенджиев.

После Кевин Янсон изпълни много добре корнер, топката стигна до Виктор Генев, той игра с глава, а изтрелът му беше париран от Макенджиев.

В самия край на полувремето Атанас Илиев изпълни задна ножица, но уцели греда, Иван Михов се намеси, изчиствайки от голлинията.

В началото на втората част “Монтана” поведе.

Александър Башлиев намери отлично Николай Минков, който отблизо отбеляза за 0:1.

В 83-ата минута Мишел Еспиноса изравни за “Ботев”.

Резервата в този двубой получи извеждащо подаване от Кевин Янсон и гърдира топката между двама бранители, след което с  прецизен удар изравни 1:1.

С това равенство разликата между двата тима в класирането остава 2 точки в полза на монтанчени.

По-рано днес “Царско село надви “Ботев” Враца с 0:3.