459 Views

“Тотнъм” разби слаб “Лудогорец”.

Двубоят от Лига Европа завърши 4:0 за лондончани .

Трябва да се отбележи, че играчите на “Лудогорец” бяха под карантина до преди дни и това оказа влияние.

Треньорът на гостите – Станислав Генчев, заложи на схема с трима централни бранители, но това не донесе успех.

Малко след началото Гарет Бейл изпълни пряк свободен удар, топката мина над вратата на Пламен Илиев.

В 16-ата минута Деле Али пусна пас за Винисиус, който мина след рикошет в Драгош Григоре , а за Винисиус не бе проблем да преодолее Пламен Илиев – 1:0.

В 34-ата минута Деле Али бе изведен страхотно от свой съотборник и вместо  да стреля , той  подаде на Винисиус, който на празна врата вкара за втори път в мача.

През втората част “Тотнъм” вкара още два гола .

Техни автори бях Хари Уинкс и   Лукас Моура, като голът на Уинкс беше от над 40 метра, след като той отправи хубав шут, а Пламен Илиев беше излязъл напред и топката влезе в неговата мрежа.

Така “Тотнъм” записва втора победа над “Лудогорец”, като го победи в Разград с 1:3.

В другата среща от групата “ЛАСК” победи “Антверпен” с 0:2.