- БГ Футбол, Лига на нациите, Национален отбор, Футбол

Ейре измъкна точката срещу България в последната секунда

334 Views

Ейре измъкна точката срещу България в последната секунда.

Мачът от Лигата на нациите завърши 1:1, като не предложи много положения за гол.

В средата на първата част вратарят ни – Георги Георгиев,  комбинира с Кристиан Димитров , а той сбърка.

Аарън Конъли отне топката, тръгна на пробив и стреля по диагонала от малък ъгъл, но топката мина встрани от вратата.

В 29-ата  минута Антон Недялков направи страхотен пас, топката стигна до Тодор Неделев , който не овладя топката по най- добрия начин , но опита да прехвърли Конър Рандолф,  без успех.

В 56-ата минута Тодор Неделев изведе прекрасно Божидар Краев в наказателното поле и Краев спокойно отбеляза за 1:0.

В 79-ата минута новият капитан на България –  Петър Занев, получи травма и беше заменен от Пламен Гълъбов.

В продължението на двубоя Ейре стигна до хикса.

Топката стигна до Дъфи след изпълнение на корнер и  капитанът на ирланците реализира с глава.

Следващият мач на България е срещу Уелс в неделя.

Днес младежите ни играят срещу Русия по пътя си към Европейското първенство догодина.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: Twitter