“Лудогорец” продължава напред в Шампионска лига

1 043 Views

“Лудогорец” продължава напред в Шампионска лига.

“Орлите” победха тима на “Будучност” с 1:3.

Мачът започна активно  за “Лудогорец”.

Във 2-ата минута Бърнард Текпетей атакува по фланга и подаде към Каули, който отправи хубав шут, но той се отби в гредата.

В 12-ата минута Мавис Чибота центира хубаво, а там бе Ихиньо Марин, който не сбърка за 0:1. Това е първи гол за испанеца с екипа на “Лудогорец”.

В 18-ата минута Антон Недялков изведе Каули фронтално срещу вратата на “Будучност”, но бразилецът шутира високо и неточно.

В 25-ата минута Мавис Чибота изпълни много технично пряк свободен удар и направи резултата 0:2 за “Лудогорец”.

Само шест минути по-късно “Будучност” намали резултата. След продължително разиграване топката бе центрирана за Игор Чукович, който надскочи Сисиньо, а Ренан тръгна да излиза неубедително и Чукович се възползва и намали, след като игра с глава.

До края на полувремето черногорците бяха по- активният тим и пропуснаха няколко сериозни положения за гол.

В първите 10 минути на втората част липсваха положения пред 2-те врати.

В 77-ата минута Алекс Сантана стреля с глава, но неточно.

В последната минута на добавеното време резервата за “Лудогорец” Жоржиньо направи добър пробив и върна към Каули, който с хубав шут донесе победата на “Лудогорец”. Така “орлите” продължават напред и след седмица ще се  изправят  срещу “Мидтиланд” в Разград.