Слаб “Левски” додрапа до хикс срещу “Арда”

295 Views

Слаб “Левски” додрапа до хикс срещу “Арда”.

Мачът завърши 1:1.

Във 2-ата минута Здравко Димитров атакува за “Левски”. Той напредна по фланга и стреля, но Васил Симеонов спаси.

В 7-ата минута “Арда” поведе. Спас Делев напредна и видя Иван Коконов, който прониза Николай Михайлов – 1:0.

Проблемите на “Левски” в защита продължиха  и в следващите минути “Арда” започна да атакува все по-остро.

Все пак Живко Атанасов стреля за “Левски” с глава от корнер, но слабо и право във Васил Симеонов.

Малко след това имаше корнер и за “Арда”. Емил Мартинов игра с глава, но топката мина покрай вратата на Николай Михайлов.

В 49-ата минута “Левски” изравни. Паулиньо беше оставен сам на чиста позиция и не сбърка за 1:1.

Малко след това Ивайло Найденов остави “Левски” с човек по-малко. Той получи втори жълт картон за фаул срещу Матеус Леони.

В 72-ата минута Светослав Ковачев шутира, но доста неточно.

Минута по-късно Спас Делев също стреля, но покрай вратата.

“Арда” натискаше все по-сериозно. Емил Мартинов стреля след изпълнение на пряк свободен удар, но без успех.

“Левски” все пак имаше златен шанс да вземе победата. Робърта излезе сам срещу Васил Сименов и го прехвърли, но неточно.

Така завърши и мачът – 1:1.

Двата отбора нямат победа след първите 2 кръга на efbet Лига.

Ето и всички резултати от кръга до момента .