ЦСКА победи Кариана Ерден в контрола .

Мачът завърши 3:1 .

Това съобщава сайтът на ЦСКА.

Ето какво пишат от там:

ЦСКА победи Кариана (Ерден) с 3:1 в контрола, която се игра на базата в Панчарево и беше излъчена на живо в официалния ни канал в YouTube.

Гостите поведоха в 32-та минута, а три по-късно ЦСКА изравни след гол на Тиаго с шут извън наказателното поле.

В 63-та минута бяха извършени шест смени. В игра се появиха Албентоса, Мазику, Малинов, Антов, Кери и Соу, а почивка получиха Дончев, Жеферсон, Пинто, Давидов, Евандро и Уот.

Тиаго изведе тима ни напред в 72-та минута след силен шут от границата на налазателното поле.

В 78-та минута вторият вратар на Кариана се контузи и нашият Илия Шаламанов застана да пази вратата на противника ни. Христо Панчев зае мястото на Тиаго, а Андрей Йорданов – на Вив Соломон-Отабор.

В последните секунди Али Соу резлизира от дузпа за крайното 3:1.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Асен Дончев, 28. Пламен Гълъбов, 24. Нуно Томаш, 3. Жеферсон, 6. Рубен Пинто (к), 20. Тиаго Родригес, 7. Денис Давидов, 14. Вив Соломон-Отабор, 9. Тони Уот, 10. Евандро

Резерви: 1. Илия Шаламанов (в), 13. Кристиян Сотиров (в), 18. Брадли Мазику, 25. Раул Албентоса, 26. Валентин Антов,  8. Греъм Кери, 22. Али Соу, 2. Андрей Йорданов, 4. Християн Петров, 5. Йоан Бауренски, 29. Христо Панчев, 15. Росен Петров, 15. Кристиян Малинов

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: cska.bg