Дунав с първи успех в efbet Лига, надви Царско село

357 Views

Дунав Русе записа първи успех от старта на шампионата в efbet Лига, побеждавайки у дома с 3:1 Царско село. Автогол на Кавдански, както и попадения на Лазаров и Селеменев реализираха за Дунав, а за Царско село точен беше Антуи с прекрасен гол.

Царско село започна отлично двубоя, но две ситуации пред вратата на Дунав не бяха оползотворени от Антуи. В 25-ата минута на срещата при центриране отдясно, Кавдански в опита си да изчисти кълбото прати топката в собствената си врата. В 40-ата минута на двубоя Ивайло Лазаров удвои преднината на тима след пас на Христов.

През втората част Дунав направи резултата 3:0 доста рано. В 49-ата минута Иван Селеменев направи преднината на русенци класическа след асистенция на автора на втория гол Ивайло Лазаров, който стана и Играч на мача.

В следващите минути появата на Балджийски за Царско село пораздвижи играта на гостите, а в крайна сметка Антуи реализира почетното попадение за столичани с гол-шедьовър в 85-ата минута на срещата след асистенция на Марков.

Автор: Николай Пашкуров, Gong.bg Снимка: Нова Броудкастинг Груп