- Англия, Европейски футбол, Футбол

Юнайтед продължава да помпа самочувствието си, този път с 4:0

339 Views

Манчестър Юнайтед постигна втора поредна победа в предсезонното си турне в Австралия, след като се наложи с 4:0 над Лийдс Юнайтед.

В Пърт “червените дяволи” рано взеха солиден аванс от два гола. В седмата минута Пол Погба пусна извеждащ пас към новото попълнение Аарън-Уан Бисака, който намери с ниско центриране младия Мейсън Грийнууд и той от близка дистанция откри резултата. Двадесет минути по-късно Маркъс Рашфорд удвои преднината на Манчестър.

Другите две попадения за 20-кратните шампиони на Англия паднаха след почивката, когато мениджърът Оле Гунар Солскяер пусна изцяло нов състав.

В 51-вата минута Фил Джоунс вкара за 3:0, а крайното 4:0 бе оформено от Антони Марсиал от дузпа в 69-ата минута.

Следващата проверка на Манчестър Юнайтед е на 20 юли срещу италианския Интер.

Източник: Gong.bg