- efbet Лига, БГ Футбол, Футбол

Резервите на Лудогорец победиха Царско село с 2:0

398 Views

Резервите на Лудогорец победиха Царско село с 2:0.

Мачът от 1-ви кръг на efbet Лига не предложи кой знае колко интересни ситуации за гол.

Двубоят се игра на стадион “Ивайло” във Велико търново заради ремонт на стадиона в Разград.

Стойчо Стоев заложи на експериметелен състав , докато се видя, че Царско село все още не са готови за битките в efbet Лига.

5 Минути след началото Лудогорец получи правото да изпълни дузпа.

Новото попълнение Жоржиньо  навлезе в наказателното поле и там беше спънат от Веселин Минев и съдията посочи бялата точка.

Зад топката застана Клаудио Кешеру , който реализира без проблем за 1:0 .

Минути след това Сисиньо изведе Жоржиньо, но той стреля встрани от целта.

Второто полуреме започна с пряк свободен удар за Лудогорец.

Кешеру стреля силно , но малко встрани от вратата.

30 минути преди края Станислав Манолев проби и подаде на Димо Бакалов, но Бакалов стреля много над целта.

Минути след това Клаудио Кешеру вкара втори гол за Лудогорец.

Резервата Дан Битон центрира от корнер Димо Бакалов отклони за Кешеру и той с глава вкара за 2:0.

15 минути преди края Борисав Балджийски стреля от разтояние , но Ренан спаси без проблем.

5 минути по- късно Димо Бакалов шутира , но вратарят на Царско Село изби.

Само секунди след това резервата Лукоки отправи удар, но над вратата.

Така Лудогорец стартира успешно пътя си към 9-та поредна титла.

Следващият мач за “орлите” е срещу унгарския Ференцварош, докато Царско село приема Арда в следващия кръг на efbet Лига.

Лудогорец: Ренан, Сисиньо, Терзиев, Форстър, Манолев, Юсеин (63 – Битон), Янков (73 – Йорданов), Баджи, Жоржиньо (67 – Лукоки), Бакалов, Кешеру.

Царско село : Димитров, Й. Минев (55 – Кавдански), Даскалов, Андерсон, В. Минев, Кацаров, Евертон (72- Георгиев),  Георгиев, Ната (72 – Балджийски), Антуи, Минчев.