- БГ Футбол, Футбол

ЦСКА започна с класика в контролите

398 Views

ЦСКА победи чешкия Прибрам с 3:0 в първата си контрола в Австрия. Али Соу откри резултата в 11-та минута, а Енрике беше точен в 41-та за 2:0. На почивката бяха направени 10 промени – само Греъм Кери започна и втората част, а в игра се появиха Бусато, Жеферсон, Бодуров, Чорбаджийски, Пинто, Антов, Фабрини, Евандро, Митков и Уот. 15 минути преди края Смоленски замени Кери. Диего Фабрини оформи класическата победа на армейците с дебютното си попадение с червената фланелка в 79-та минута. Запис на мача вижте тук https://www.facebook.com/cskasofiaofficial/videos/2105399996420369/?notif_id=1561388640724636&notif_t=live_video_explicit Следващата провека на ЦСКА е на 27 юни срещу съперника на Лудогорец в Шампионската лига Ференцварош. Основен източник: http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPat Снимка: cska.bg