Views: 1
„Милан“ поздрави „Лудогорец“ по случай 10-ата титла.
Двата клуба поддържат отлични отношения от 2018 г., когато се срещнаха в елиминационната фаза на Лига Европа.
Ето какво още написаха от „Лудогорец“ на сайта си:
„Седемкратният носител на КЕШ Милан поздрави Лудогорец за десетата поредна титла. С официално писмо до президента Александър Александров „росонерите“ честитят на „орлите“ историческия успех.
Двата клуба поддържат отлични отношения от 2018 г., когато се срещнаха в елиминационната фаза на Лига Европа“.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: Facebook








