Views: 0
Феновете се завръщат по стадионите!
Това се случва със заповед на здравния министър в оставка – Костадин Ангелов.
Феновете ще трябва да спазват дистанция от метър и половина и да носят маски, те могат да заемат до 30% от капацитета на съоръженията, но и да бъдат до хиляда души на сектор!
Мярката влиза в сила още от утре!
Това означава, че дербито между „Левски“ и „ЦСКА-София“ ще се изиграе пред публика.
Мачът е тази неделя от 17:00 часа.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи








