Views: 0
Фенове на „Ман Юнайтед“ блокираха базата на клуба.
Те поискаха 51% от акциите на клуба и издигнаха плакати с надпис: „Глейзър вън“!
Както е известно, привържениците протестират от години срещу управлението на семейство Глейзър.
Стигнало се е до разговори между тях, Оле Гунар Солскяер и играчите, които са пристигнали за тренировка, а след разговорите феновете са напуснали базата, съобщават медиите в Англия.
Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: https://www.espn.com/








