FUT
- БГ Футбол, Европейски футбол, Евроучастници, Лига на конференциите, Футбол

ЦСКА 1948 ще играе срещу словашкия Спартак Търнава във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите

Сподели:

Views: 11

Българският ЦСКА 1948 ще има за съперник тима на Спартак Търнава от Словакия във втория квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите, отреди тегленият в Нион (Швейцария) жребий.

Футболистите на ЦСКА 1948 бяха непоставени при жребия. Те ще гостуват в първата среща на 23 юли и ще бъдат домакини на реванша на 30 юли в София.

Това ще бъде трето участие на българския отбор в квалификациите на третия по сила европейски клубен турнир.

През януари на подготвителния лагер в Белек (Турция) ЦСКА 1948 и Спартак Търнава се срещнаха в контрола, която бе прекратена заради дъжд при резултат 1:0 в полза на словашкия състав.

За последно Спартак триумфира в първенството на Словакия през 2018 година, а през миналия сезон завърши на трета позиция.

Автор: Кремена Младенова, БТА

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев