- БГ Футбол, Други, Европейски футбол, Италия, Футбол

„Милан“ поздрави „Лудогорец“ по случай 10-ата титла

Сподели:

Views: 1

„Милан“ поздрави „Лудогорец“ по случай 10-ата титла.

Двата клуба поддържат отлични отношения от 2018 г., когато се срещнаха в елиминационната фаза на Лига Европа.

Ето какво още написаха от „Лудогорец“ на сайта си:

„Седемкратният носител на КЕШ Милан поздрави Лудогорец за десетата поредна титла. С официално писмо до президента Александър Александров „росонерите“ честитят на „орлите“ историческия успех.

Двата клуба поддържат отлични отношения от 2018 г., когато се срещнаха в елиминационната фаза на Лига Европа“.

 

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи Снимка: Facebook

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар