Views: 0
„Ботев“ иска да привлече двама играчи на „Царско село“.
Става въпрос за Андерсон Кордейро и Делан Мертенс.
Това заяви босът на „царете“ Стойне Манолов пред „Тема спорт“:
„Ботев“ иска да купи Андерсон и Мертенс. Всичко е въпрос на преговори. Те си имат цени. Няма да задържаме никого насила. Не мисля обаче, че Андерсон ще го продадем в България. По-скоро опция за него е чужбина“.
SPORTS24 – Спортни статии и анализи научи, че пловдивчани планират да вземат поне 4 нови футболисти през лятото.








