- efbet Лига, БГ Футбол, Футбол

Феновете се завръщат по стадионите!

Сподели:

Views: 0

Феновете се завръщат по стадионите!

Това се случва със заповед на здравния министър в оставка –  Костадин Ангелов.

Феновете ще трябва да спазват дистанция от метър и половина и да носят маски, те могат да заемат до 30% от капацитета на съоръженията, но и да бъдат до хиляда души на сектор!

Мярката влиза в сила още от утре!

Това означава, че дербито между „Левски“ и „ЦСКА-София“ ще се изиграе  пред публика.

Мачът е тази неделя от 17:00 часа.

Автор: SPORTS24 – Спортни статии и анализи

 

About Никола Генчев

Read All Posts By Никола Генчев

Вашият коментар